Minimalistlik luksuskodu!

Vaata asukohta kaardilt
Tube II tuba
Pindala 60 m2
Võta ühendust

Üldinformatsioon

Valmidus

  • Uusehitis

Üldpind

60 m2

Tubade arv

2

Magamistubade arv

1

Korruseid

1

Lisainformatsioon

Küte

  • õhksoojuspump

Vannituba ja pesemisvõimalused

  • dušš
  • vannitubade arv: 1

Köök

  • avatud köök

Side ja lisavõimalused

  • terrass
Võta ühendust

Kirjeldus

ETNIKA HOME projekteerib ja arendab minimalistlikke luksuskodusid, mis annavad ainulaadse võimaluse eemalduda argirutiinist, põgeneda stressirohkest linnaelust ja taastada ühendus kauni loodusega.

ETNIKA ANANTARA pakub eksklusiivsust ja mugavust keset loodust – hubane, minimalistlik maja, kus saab imetleda maastikku läbi suurte, osaliselt avatavate panoraamfassaadide.

ETNIKA ANANTARA VÄLISDISAIN

ETNIKA ANANTARA disain sulandub ümbritsevaga. Sõna Anantara tähendab “lõputu” ja kutsub esile vabaduse, liikumise ja harmoonia, mis on iseloomulik ka meie klaasmajale. Tänu erinevatele klaasfassaadidele (selgest peegelduvani) saab Etnika Anantara hästi paigutada metsikusse loodusesse või linnakeskkonda. Etnika Anantara suurus on 60m2 (12m x 5m). Modulaarne metallkonstruktsioon, raske ja kerge terasraami segu annab tunde konstruktiivsest lihtsusest ja parimate materjalide tõhusast kasutamisest. Viimistlus on värskendavalt lihtne ja samas väljendusrikas. Kasutatud materjalid on oma olemusega kooskõlas. Fassaad on klaasi ja termosoojendusega puidu või metalli segu.

ETNIKA ANANTARA SISEVIIMISTLUS

Etnika Anantara tundub tänu klaasseintele ja nutikale sisekujundustehnikale hämmastavalt avar.

Olemas on kõik vajalik, et nautida lihtsat, kuid samas võrratut koduelu (avatud kaasaegne köök-elutuba, magamistuba ja vannituba/wc).

Viimistlused on valmistatud parima kvaliteediga materjalidest. Põranda- ja siseseinapaneelideks oleme valinud naturaalsest tammest kvaliteetsed keraamilised plaadid, sanitaartehnika ja mööblilahendused.

Elutoas on kamin, mis annab tekitab külmadel õhtutel eriliselt sooja ja hubase õhkkonna.

VÕTMED KÄTTE LAHENDUS JA TÄHTAJAD

Etnika Home pakub elamute ehitamist Teie valitud valmidustasemele. Pakume lahendusi valge karbi näol, soovi korral pakume ka “võtmed kätte” lahendust, alates projekteerimisest kuni sisustamiseni!

Anantara moodulmaja tootmisaeg on 3-4 kuud. Paigaldus 1-2 nädalat. Lisandub frondi ettevalmistusaeg (vundament ja liitumised kinnistul).

Küsi projektile hinnapakkumist!

Võta ühendust!

Laur Teppan

+372 5682 2666