
Pärnu mnt 33, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Uus ja moodne elukeskkond südalinnas.
Vaata asukohta kaardiltÜldinformatsioon
Hind
- 550 € / kuus
Valmidus
- Uusehitis
Üldpind
36.7 m2
Ehitusaasta
2020
Tubade arv
1
Korruseid
8
Korrus
3
Omandivorm
Korteriomand
Energiamärgis
B
Kanalisatsioon
Tsentraalne
Hoone materjal
Kivimaja
Katus
Rullmaterjalist katus
Lisainformatsioon
Küte
- keskküte
- veega põrandaküte
Mööbel
- mööbel
- kodutehnika / TV
- valgustid
Turvalisus
- trepikoda lukus
- valve
- naabrivalve piirkond
- öine valve
- fonolukk
- turvauks
- suitsuandurid
Vannituba ja pesemisvõimalused
- dušš
- pesumasin
- WC
- vannitubade arv: 1
Köök
- õhupuhasti
- nõudepesumasin
- külmik
- köögimööbel
- avatud köök
- pliit
Side ja lisavõimalused
- kaabel TV
- internet / Wi-Fi
- telefon
- ventilatsioon
Ümbruskond
Asukoht
Linnas
Teed
Asfalteeritud
Hoonestus
Korterelamu/büroohoone
Lähim veekogu
Meri
Kauplus
0.1 km
Kõrgkool
2 km
Gümnaasium
0.3 km
Algkool
0.3 km
Lasteaed
0.1 km
Kirjeldus
Üürile anda möbleeritud 1-toaline stiilne korter uues Das Haus kortermajas Tallinna kesklinnas. Oskuslikult valitud eksklusiivsed nüansid ja mugavused loovad Das Hausis moodsa ja mõnusa elukoha. 2020. aastal valminud korterelamu paikneb Pärnu mnt ääres, logistiliselt ideaalses asukohas – vaid lühike jalutuskäik vanalinnast, ühistranspordi lähedus ja kerge ligipääs ümberkaudsetelt tänavatelt.
Das Haus
Das Haus koosneb neljast erinevast hoonest, kõrgeim neist 8-korruseline, mis kokku moodustavad ühtse tervikliku silmapaistva elamukvartali. Hoonetel on erinevad sissepääsud, kuid maa-aluste parklakorruste kaudu on need omavahel ühenduses. Tegemist on parima asukohaga südalinnas Pärnu mnt ja Süda tn nurgal, kus kõik on käe-jala ulatuses. Das Hausi iseloomustavad valgusküllased korterid, millel on kõrged laed (2,75m). Pärnu maantee poolel 1. korrusel asuvad äripinnad ja restoran. Ajaloolisest Hõlmikpuu pargist kujuneb atraktiivne inglise stiilis avalik park. Kuna algselt oli Pärnu maantee planeeritud laiemana, astub Das Haus sõiduteest sammu eemale ning sõidutee ja hoone vahele on planeeritud lisaks ka roheala.
Das Hausi projekti on kaasatud Eesti parimad arhitektid.
Üldruumides, hoovis üldaladel ja maja ümbruses on videovalvesüsteem ning fonolukk on videoga.
EHITUS JA SISEVIIMISTLUS
2. korrusel asuv 36.7 m² suurune korter on värskelt sisustatud ning koheselt saadaval. Elamispind on kaasaegsete lahendustega, avatud planeeringuga ning valgusküllane.
Siseviimistluses läbivalt kasutatud rahulik värvigamma loob korterisse äärmiselt hubase atmosfääri. Siseviimistlus mängib klassikaliste materjalidega, lisades neile efektselt modernseid aktsente. Põrandatel on naturaalne tammeparkett. Vannitubade seinad ning põrandad on kaetud keraamilise plaadiga.
Korter on planeeritud mugavat ja hubast elamist silmas pidades.
TEHNIKA JA MÖÖBEL
Korteris on olemas kõik eluks vajalik- esmavajalikud kööginõud, triikimisraud, kuivatusrest jne. Korteris on kasutatud kvaliteetset mööblit ning kodusisustusbrände. Funktsionaalsesse köögimööblisse on integreeritud kvaliteetne köögitehnika: nõudepesumasin induktsioonpliit, mikrolaineahi, õhupuhasti ning külmkapp.
Korter on uus ja värskelt sisustatud.
KOMMUNAALKULUD
Hoone küte on lahendatud kaugkütte baasil. Korterites on vesipõrandaküte. Ruumitemperatuurid on reguleeritavad ruumipõhiselt termostaatidega. Hea sisekliima eest vastutab majapõhine soojustagastusega ventilatsioon ja väga hea soojapidavusega aknad. Kortermajas on aktiivne ja targalt majandav ühistu ning mõistlikud kõrvalkulud. Elektriarvestid ja külma- ning soojavee näidud on kaugloetavad. Lisaks on korteril targa kodu lahendused, mis on juhitavad läbi tahvelarvuti.
PARKIMINE JA PANIPAIK
Parkimiskoht ja panipaik on võimalik üürida lisatasu eest maaaluses parklas.
ASUKOHT
5-minuti jalutuskäigu kaugusel asub kõik eluks vajalik- Stockmann, Viru Keskus, Solaris, 4 erinevat kino (lähim neist Kosmos Imax), mitmed söögikohad (lähimad neist on Reval Cafe, Sushi Cat, Asian Aroma), Spordiklubi Myfitness, Eesti Draamateater, Rahvusooper Estonia. Das Haus asub kultuurist ja arengust pakatavas Kesklinna piirkonnas, vanalinna vahetus läheduses .
Lähim ühistranspordipeatus asub 100 meetri kaugusel.
Huvi korral võtke palun ühendust, et kokku leppida sobiv aeg korteriga tutvumiseks.
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda: esimese kuu üür ettemaksuna, tagatisraha (kahe kuu üür) ja maakleritasu (ühe kuu üür).
Asukoht
Võta ühendust!
Sten Rõngelep
sten.rongelep@kurgkorsten.ee