Vana-Kalamaja 28b/2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Ideaalne perekodu miljööväärtuslikus Kalamajas!

Informatsioon
Üldinformatsioon
-
Hind
800 000 € -
Üldpind
110,6 m2 -
Ehitusaasta
2018 -
Tubade arv
5 -
Magamistubade arv
4 -
Korruseid
3 -
Korrus
2 -
Rõdu pindala
11,1 m2 -
Parkimiskohti
1 -
Parkimine
Tasuta -
Parkimiskoht
Maja all parklas -
Omandivorm
Korteriomand -
Energiamärgis
B -
Kanalisatsioon
Tsentraalne -
Hoone materjal
Puitmaja -
Katus
Rullmaterjalist katus

Lisainformatsioon
-
Küte
- keskküte
- gaasiküte
-
Mööbel
- mööbli võimalus
- mööbel
- kodutehnika / TV
- valgustid
-
Turvalisus
- trepikoda lukus
- fonolukk
- turvauks
- suitsuandurid
-
Vannituba ja pesemisvõimalused
- vann
- WC ja vannituba eraldi
- dušš
- pesumasin
- WC
- WC-de arv: 2
- vannitubade arv: 1
-
Köök
- konditsioneer
- nõudepesumasin
- külmik
- köögimööbel
- avatud köök
- pliit
-
Side ja lisavõimalused
- kaabel TV
- internet / Wi-Fi
- telefon
- satelliit TV
- optiline kaabel
- panipaik
- ventilatsioon

Ümbruskond
-
Asukoht
Linnas -
Teed
Asfalteeritud -
Hoonestus
Eramud/korterelamud -
Lähim veekogu
Meri -
Veekogu nimi
Tallinna laht -
Terviserajad
Jah -
Sportimisvõimalused
Jah -
Tänavavalgustus
Jah
-
Ühistransport
0.1 km -
Kauplus
0.3 km -
Veekogu kaugus
0.4 km -
Kõrgkool
0.4 km -
Gümnaasium
0.4 km -
Algkool
0.4 km -
Lasteaed
0.05 km
Kirjeldus
Müüki on tulnud eksklusiivne 4-toaline korter Kalamaja Residentsis, kus saavad kokku elegantne arhitektuur ja kutsuv interjöör. Mere- ja vanalinna lähedus loovad täiusliku elukeskkonna.
Korterelamu paikneb rahulikus ja privaatses Kalamaja piirkonnas ning on logistiliselt ideaalses asukohas – vaid lühike jalutuskäik merest ning vanalinnast, ühistranspordi lähedus ja kerge ligipääs ümberkaudsetelt tänavatelt.
HOONE
2018. aastal valminud 3-korruseline hoone on ehitatud kinnisvaraarendaja Hepsori poolt koostöös arhitektuuribüroo Molumbaga. Arhitektideks Karli Luik ja Kevin Villem.
Kortermajade kompleks koosneb kahest hoonest: tänavapoolsest ja vaikses sisehoovis asuvast majast. Hoone kaasaegne musta puiduga kaetud fassaad ja erilise kujuga katusejoon annavad sellele unikaalse ning pilkupüüdva ilme, mis sulandub Kalamaja miljööväärtuslikku keskkonda hästi.
Hoone kõrval asuv väike mänguväljak on ideaalne pere pisematele elanikele, pakkudes turvalist ja nauditavat õuetegevust vaikses rohelises sisehoovis.
PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS
Teisel korrusel asuv avar ja stiilselt sisustatud 110,6 m2 korter pakub kaasaegset ja valgusküllast elukeskkonda.
Korteri koosseisu kuulub suur elutuba avatud köögiga, neli magamistuba, tualett, vannituba ja suur 11,1 m2 rõdu.
Avatud köök-elutoa suured aknad avanevad rõdule, kust paistab hommikupäike.
Siseviimistluses on kasutatud kõrge kvaliteediga materjale ja hoolikalt valitud värvitoone, mis loovad sooja ja hubase atmosfääri. Kaasaegse disainiga köögimööbel ja stiilsed detailid kogu korteris peegeldavad elegantsi ja maitsekust, pakkudes elamispinnale isikupära ja luksuslikku puudutust.
Põrandatel on naturaalne kalasabamustriga puitparkett. Vannitubade seinad ning põrandad on kaetud keraamilise plaadiga.
TEHNIKA JA MÖÖBEL
Korteris on olemas kõik eluks vajalik.
Funktsionaalsesse köögimööblisse on integreeritud kvaliteetne köögitehnika: Smeg induktsioonpliit ja ahi, õhupuhasti, XXL Whirlpool nõudepesumasin ning Whirlpool külmkapp koos sügavkülmikuga. Lisaks on korteris ka pesumasin kuivatiga.
Kõik esemed on väga heas korras ning hästi hoitud.
KÜTE JA KOMMUNAALKULUD
B-energiaklassiga majas on põrandaküte gaasikütte lahendus. Hea sisekliima eest vastutab majapõhine soojustagastusega ventilatsioon ja väga hea soojapidavusega aknad. Kommunaalid on keskmiselt 350 eurot kuus.
PARKIMINE JA PANIPAIK
Korterit ostes on hinna sees üks parkimiskoht ja 5.6 m2 panipaik, mis asuvad mõlemad maja all asuvas parklas.
ASUKOHT
Vana-Kalamaja 28b/2 on ideaalne inimesele, kes hindavad privaatsust ja miljööväärtuslikku elukeskkonda.
Kalamaja väljakujunenud elupiirkond on tuntud oma sõbraliku kogukonnatunde ning entusiastlike elanike poolest. Kõik mugavaks elukorralduseks on käe-jala juures, et väärtuslik aeg jääks vaid endale ja perele. Lähedal on trammipeatus, kust pääseb kiiresti kesklinna või reisisadamasse. Jalgsi või rattaga jõuad vanalinna vähem kui 10-minutiga.
Lisaks sellele asub kiviviske kaugusel Noblessneri kvartal oma kohvikute, restoranide ja jahisadamaga. Jalutuskäigu kaugusel asuvad ka Balti Jaama Turg ja Telliskivi Loomelinnak, kus on arvukalt söögikohti, poode ja aset leiab mitmeid kultuurisündmusi. Piirkonna elav atmosfäär ja kultuuriline mitmekesisus pakuvad alati midagi uut avastamiseks.
Lähim lasteaed on kohe kõrvalmajas. Tänavapoolses majas asub itaalia restoran Bertolucci ja samal tänaval on ka Kalamaja pagarikoda.
Vana-Kalamaja tänav on täielikult uuendatud, luues euroopaliku, jalakäija- ja jalgratturi sõbraliku keskkonna.
Huvi korral võtke ühendust, et kokku leppida sobiv aeg oma uue koduga tutvumiseks.
