Müük Üür

Uusarendused

 • Park Tondi

  Park Tondi võlub eelkõige unikaalse ümbruskonnaga, kus on juba olemas kiire ja mugav otseühendus kesklinna ja teiste lähedalasuvate linnaosadega.

  Loe lisaks
 • Möldre tee

  Möldre tee puhul on tegemist kahe energiasäästliku majaga, mis asuvad populaarsust koguvas ja kiiresti arenevas Tiskres.

  Loe lisaks
 • Skyline Residence

  Skyline Residence on vapustav ja luksuslik elamuarendus, mis on kaasaegse eluviisi musternäide. Tänu oma suurepärasele asukohale avaneb majadest konkurentsitu vaade nii linnapildile kui merele.

  Loe lisaks
 • Rotermann City

  Tallinna südames Rotermanni kvartalis on harukordne võimalus veeta kvaliteetaega vaiksemas ja väiksemas linnaruumis, avastades nii igapäevasele kui ka valitud maitsele kauplusi, söögikohti, veinitube.

  Loe lisaks
 • Vilmsi 7

  Tegemist on kolmekorruselise kivist sokliga puust elumajaga, mis on viidud nüüdisaegsetele tingimustele vastavaks, taastades täispuidust põrandad ning proovides säilitada alguspärastest lahendusest nii palju kui võimalik.

  Loe lisaks

Liitu uudiskirjaga

Oled investor või kinnisvarahuviline? Hoia kinnisvaras toimuval kätt pulsil, liitu meie uudiskirjaga ja saad põnevad pakkumised otse oma postkasti.

Võta ühendust