Meist

Tallinn on meie kodu. Meie töökoht. Me tunneme seda läbi ja lõhki ning soovime iga uue kodu kaudu anda osa selle linna unustamatust emotsioonist edasi ka uutele elanikele.

Koostööpartnerid

Meie jaoks on kõige tähtsamad pikaajalised kliendisuhted, mille tulemusena võidavad mõlemad osapooled.

Ambitsioonikas?
Liitu meie meeskonnaga.

    Alati üks samm
    tulemusele lähemal

    Oleme alati valmis tegema veidi rohkem, leidma originaalseid lahendusi ja minema natuke kaugemale, et oma kliendi eesmärke täita. Me ei oota tehingut, me lähme ja leiame selle üles kasutades kõikvõimalikke suhtlus-, turundus- ning meediakanaleid, mida tänapäeval võimalik on kasutada.

    Meie meeskond

    Tegevjuht

    Bill Valdre

    +372 517 8681

    bill.valdre@kurgkorsten.ee

    Kliendisuhete koordinaator

    Ele Allmäe

    +372 5886 1443

    ele.allmae@kurgkorsten.ee

    Multitasker

    Merlyn Vidrigsmann

    +372 5567 7737

    merlyn.vidrigsmann@kurgkorsten.ee

    Kinnisvaramaakler

    Laur Teppan

    +372 5682 2666

    laur.teppan@kurgkorsten.ee

    Kinnisvaramaakler

    Pille Karotamm

    +372 5816 4249

    pille.karotamm@kurgkorsten.ee

    Kinnisvaramaakler

    Roman Ivuts

    +372 5343 6405

    roman.ivuts@kurgkorsten.ee

    Kinnisvaramaakler

    Mariella Rosin

    +372 502 7998

    mariella.rosin@kurgkorsten.ee

    Kinnisvaramaakler

    Roose Maria Sõnajalg

    +372 502 1344

    roosemaria@kurgkorsten.ee