Üürihaldus

Avasta muretuim viis üüritulu teenimiseks meie tervikliku haldusteenusega. Võtame kõik haldusega seotud kohustused enda peale ja pakume pidevalt väärtuslikke võimalusi kinnisvaraportfelli kasvatamiseks.

Mis meid teistest eristab?

 • Pidev kontroll

  Sinu meelerahu on meile oluline. Viime regulaarselt läbi põhjalikku hoolduskontrolli, et tagada üürikorterite parim seisukord. Tuvastame ja lahendame kiirelt kõik probleemid, ennetades nende muutumist kulukaks remondiks.

 • Kestev rahavoog

  Meie prioriteediks on tagada lakkamatu rahavoog. Järjepidev tulu on iga eduka investeeringu jaoks oluline. Töötame väsimatult selle nimel, et sinu kinnisvara teeniks maksimaalset tulu.

 • Probleemivaba

  Hoolitseme pisidetailide eest. Meie põhjalik üürihalduse teenus vabastab sind kõigist muredest, mis objekti haldamisega kaasnevad. Käsitleme üüripäringuid, vahendame renditulu ja koordineerides remondi- ning hooldustöid.

Kuidas teenus toimib?

Naudi muretult üüritulu

Pakume terviklikku haldusteenust, alates üürniku taustakontrollist ja kinnisvara korrashoiust kuni üleandmise ning vastuvõtmiseni.

Meie tasuks on 10% välja üüritud objekti üürihinnast.

Hoiame varal silma peal

Kõige väärtuslikum on regulaarselt hooldatud kinnisvara. Vajadusel aitavad korterit hooldada ja parendada meie pikaajalised koostööpartnerid.

Lülita kasvõi telefon välja

Naudi täielikku meelerahu, teades, et kinnisvara on alati heades kätes. Meie kontaktisik ja ööpäev läbi toimiv hädaabimeeskond on alati valmis probleeme lahendama.

Anna oma vara meie hoida

KKK

 • Pakume terviklikku haldusteenust, alates üürniku taustakontrollist ja kinnisvara korrashoiust kuni üleandmise ning vastuvõtmiseni.

 • Meie tasuks on 10% välja üüritud objekti üürihinnast.

Reviews

Väga meeldiv, kiire ja isiklik teenus. Korterid on pidevalt renditud ja probleemidega tegeletakse kiiresti. Kindlasti soovitan väga!

Liisa Maimon
Halduse klient

Teenus on usaldusväärne ja lihtsustab kinnisvaraga seotud probleemide lahendamist.

Jaan Luts
Halduse klient

Väga hea kogemus, ainulaadne teenus Eesti turul ja väga sõbralik, vastutulelik suhtlemine. Kõik saab lahendatud.

Liisi Tammest
Halduse klient

Küsi pakkumist

  Võta ühendust

  Bill Valdre

  Liitu uudiskirjaga

  Oled investor või kinnisvarahuviline? Hoia kinnisvaras toimuval kätt pulsil, liitu meie uudiskirjaga ja saad põnevad pakkumised otse oma postkasti.