Üürihaldus

Kurg ja Korsten kinnisvarabüroo pakub korteri omanikule mugavat ja terviklikku haldusteenust, kus võtame kõik korteriga seonduvad kohustused enda peale ja Sinule jääb rõõm igakuiselt laekuva passiivse tulu üle.

Läbipaistev – tasuks on 10% üürihinnast.

Mugav – tegeleme nii arvete kui ka probleemide lahendamisega.

Muretu – kinnisvara on usaldusväärsetes ja kogemustega kätes.

Küsi pakkumist

  Võta ühendust!

  Bill Valdre

  +372 517 8681

  Naudi üüritulu. Muretult.

  Pakume terviklikku haldusteenust – üürniku taustakontrollist ja korteri korrashoiust kuni kinnisvara üleandmise ning vastuvõtmiseni. Vajadusel kasutame enda pikaajalisi koostööpartnereid korteri hooldamiseks ja parendamiseks. Oleme korteri omanikule alati kättesaadav ja edastame igakuiselt täieliku ülevaate kogu rahavoost ning kuludest.

  Klientide tagasiside

  • "Usaldasin oma kodu Kurg & Korsten kinnisvaramaaklerite müüa. Mulle meeldis et kodulehel on müüdava kinnisvara juurde lisatud antud objekti põhjalik tutvustus. Välja on toodud nii asukoha plussid ja miinused, kui ka objekti enda kohta põhjalik info. Koostöö professionaalse fotograafiga annab müüdavast kinnisvarast hea ülevaate. Maaklerid on sõbralikud ning nende hoolde võib usaldada rahumeeli kliendile kinnisvara tutvustuse. Müük toimus kiirelt."

   Elena Burm

  • "This was our first real estate sale and purchase with Kurg & Korsten, and what can i say, from day one it was amazingly positive from the point of meet and greet till the point of sale and purchase, we totally felt the warmth welcoming, professional handling and the constant follow up. Bill and Sten were two amazing people that handled our request with care and with their top notch skills everything was done in a blink of an eye, what I mostly liked is the feedback part, every week we get sent an email with the statics of flat views and interested customers and so on. In simple words this is one of my best experience towards a real state agency that i would definitely recommend to anyone"

   Omar Mahmoud

  • Ma tahaks Kurg & Korsten kohta öelda, et tegu on tõelise butiik-kinnisvarabürooga. Pean siinkohal silmas seda, et lähenemine kliendile on väga personaalne, põhjalik ning tempokas. Professionaalsus meeskonna poolt ületab ka kõige nõudvamaid ootusi! Nendega koostöökogemus on näidanud, et isegi ootuste ületamine käib meeskonna jaoks mängleva kergusega ning on pakutava teenuse loomulik osa. Sedasi on Kurg & Korsten suurepärane koostööpartner kellele oma tehingute eest hoolitsemist usaldada!

   Monika Ahven

  Vabad üürikorterid

  Open chat