Tuisu 20, Viljandi, Viljandimaa

Müüa suurepärase asukohaga kinnistu Viljandi järve lähistel

119 000 €

Informatsioon

Üldinformatsioon

 • Hind

  119 000 €
 • Krundi suurus

  1425 m2
 • Omandivorm

  Kinnistu
 • Asukoht

  Linnas
 • Teed

  Heas korras
 • Hoonestus

  Eramud
 • Lähim veekogu

  Järv
 • Veekogu nimi

  Viljandi järv
 • Terviserajad

  Jah
 • Sportimisvõimalused

  Jah

Kirjeldus

Müüa 1425 m² suurune krunt Viljandimaal, privaatses Järveotsa elamukvartalis, 10 minuti kaugusel Viljandi kesklinnast.

Soovi korral on võimalus kinnistut osta koos olemasoleva eramuprojektiga.

Käibemaks sisaldub müügihinnas.

KINNISTU JA EHITUSÕIGUS

Tegu on 100% elamumaaga (89701:001:0534), millele võib projekteerida kuni 3 eraldiseisvat hoonet (1 elamu ja 2 kõrvalhoonet). Sealjuures krundile ehitatava hoone sihtotstarve võib olla üksikelamu ja kõrvalhoonetel elamu abihoone.

Maksimaalne lubatud ehitatav korruste arv on kaks. Abihoonete puhul üks korrus maa peal ja üks keldrikorrus. Hoone kõrguseks võib olla 7,75 m ja elamu üks nurk peab asuma kohustuslikul ehitusjoonel ning vähemalt 6-8 m maapinnast. Maksimaalne hoone pindala võib olla 350 m2.

Kuna krunt paikneb elamurajoonis, kehtivad sellele teatud piirde- ja haljastuskohustused.

Katkendiga ala (asfalt, kivisillutis, terrass, bassein) ja hoone(te) ehitisalune pind kokku ei tohi ületada ⅔ krundi pindalast.

Krunt on suurepärase asukohaga, järvepoolne ning terviseraja kõrval. Tegemist on tasapinnalise tupiktee lõpus asuva kinnistuga.

ELAMU EHITUSPROJEKTID

Kinnistu on võimalik osta ka juba valmisoleva eramu ehitusprojektiga. Valikus on kaks erinevat projekti:

 1. Kasutusloaga 221 m2 suurune ühekorruseline maja koos 100 m2 terrassiga.

Lisainfo:

 1.  305,1 m2 suurune kahekorruseline luksusprojekt koos jõusaali ja SPA-ga.

Lisainfo:

ÜHENDUSED

Veeühendusega liitumispunktiks on kinnistu piiri lähedusse paigaldatud peakraan. Samuti on paigaldatud kinnistu piirile liitumiskilp. Kinnistu elektrivõrguga liitumine tüüptingimustel, liitumislepingu alusel. Kavandatav elektrivõimsus on 3 x 25 A.

ÜMBRUSKOND

Elamu asub äsja rajatud elamurajoonis, mida ümbritsevad kaasaegsed eramud, hästi välja ehitatud teed, olulised kommunikatsioonid ja tänavavalgustus. See rahulik naabruskond on eemal elavast linnakeskusest, kuid samas on kõik igapäevaseks eluks mugavalt lähedal. Rohke rohelus annab rahuliku ja turvalise atmosfääri – linna südamega hea ja sujuv ühendus.  Kesklinna sõiduks kulub autoga ca 10 minutit.

Viljandi keskuses on olemas nii spordikeskus, koolimaja, lasteaed, mänguväljakud, raamatukogu, toidupoed, perearst jne. Samas läheduses ka Viljandi Centrum ja Uku kaubanduskeskus. Nii suve- kui talvehooajal on võimalus sportida terviserajal ümber Viljandi järve. Üle valla on kasutamiseks mitmed staadionid, korv- ja võrkpalliväljakud, jalgpalliväljakud ja discgolfi rajad.

Kinnistu on logistiliselt suurepärases asukohas – vaikses eramute piirkonnas ning paariminutilise autosõidu lähedal asub ​​Tartu–Viljandi–Kilingi-Nõmme maantee.

Kinnistule pääseb mööda Riia maanteed ning seejärel keerates Järveotsa elamurajooni.

Huvi korral võtke ühendust, et kokku leppida sobiv aeg krundiga tutvumiseks.

Asukoht kaardil

Küsi pakkumist

Bill Valdre

Liitu uudiskirjaga

Oled investor või kinnisvarahuviline? Hoia kinnisvaras toimuval kätt pulsil, liitu meie uudiskirjaga ja saad põnevad pakkumised otse oma postkasti.

Võta ühendust