Lastekodu 25, kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Informatsioon
Üldinformatsioon
-
Hind
900 € / kuus -
Üldpind
79 m2 -
Ehitusaasta
2007 -
Tubade arv
3 -
Magamistubade arv
2 -
Korruseid
5 -
Korrus
5 -
Rõdu pindala
6,5 m2 -
Parkimine
Tasuta -
Parkimiskoht
Maja all parklas -
Omandivorm
Korteriomand -
Energiamärgis
D -
Kanalisatsioon
Tsentraalne -
Hoone materjal
Kivimaja -
Katus
Rullmaterjalist katus

Lisainformatsioon
-
Küte
- keskküte
- veega põrandaküte
-
Mööbel
- mööbel
- kodutehnika / TV
- valgustid
-
Turvalisus
- trepikoda lukus
- fonolukk
-
Vannituba ja pesemisvõimalused
- dušš
- pesumasin
- WC
- vannitubade arv: 1
-
Köök
- nõudepesumasin
- külmik
- köögimööbel
- avatud köök
- pliit
-
Side ja lisavõimalused
- kaabel TV
- internet / Wi-Fi
- panipaik

Ümbruskond
-
Asukoht
Linna keskuses -
Teed
Heas korras -
Hoonestus
Korterelamud -
Lähim veekogu
Meri -
Veekogu nimi
Tallinna laht -
Terviserajad
Jah -
Sportimisvõimalused
Jah -
Tänavavalgustus
Jah
-
Ühistransport
0,3 km -
Kauplus
0,2 km -
Veekogu kaugus
0,9 km -
Kõrgkool
0,85 km -
Gümnaasium
0,35 km -
Algkool
0,85 km -
Lasteaed
0,18 km
Kirjeldus
Korter vabaneb augusti alguses.
Üürile anda möbleeritud 3-toaline korter südalinna veerel!
Lastekodu 25 asub seal, kus kaasaegne arhitektuur ja väärikas ajaloolisus, nutikas disain ja mugav funktsionaalsus saavad kokku. 2007. aastal valminud korterelamu paikneb rahulikus ja privaatses Keldrimäe asumis ning on logistiliselt ideaalses asukohas – vaid lühike jalutuskäik linna südamest, ühistranspordi lähedus ja kerge ligipääs ümberkaudsetelt tänavatelt.
MAJA
Vaid kõige kvaliteetsemate materjalidega 2007. aastal ehitatud viiekordse korterelamu välisseinad ja põrandad on laotud raudbetoonpaneelidest ning on korralikult soojustatud, mistõttu on majas olevad korterid hea helipidavusega nii välis- kui ka sisemüra suhtes. Välisseinad on soojapidavad ka kõige külmematel talvekuudel.
Kortermaja rõdude klaaspinnad on toonitud, mis tagavad elanikele igakülgse privaatsuse.
Kortermaja on heas seisukorras ning trepikojad on puhtad. Majas on rahulikud naabrid ja tegus korteriühistu. Trepikoja uks on lukustatud ning majas on fonolukusüsteem tagamaks turvalise elukeskkonna. Majas on lift, mis ühendab kõiki korruseid.
Majade vahel asub mitmekesise haljastuse ja valgustusega sisehoov, kus pere pisemaid ootab turvaline laste mänguväljak.
PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS
Korteri koosseisu kuulub: avatud köögiga elutuba, 2 magamistuba, vannituba/ wc, panipaik ja esik.
3-toalise korteri üldpind on 79 m², millele lisandub 6,5 m² suurune klaasitud rõdu.
Kortermaja 5. korrusel asuv korter on kaasaegsete lahendustega, avatud planeeringuga ning valgusküllane. Avatud köögiga elutoas on suured aknad ning pääs rõdule. Rõdule paistab lõuna- ja õhtupäike.
Siseviimistluses on kasutatud neutraalseid toone ning vastupidavaid ja kvaliteetseid materjale. Korteri põrandaid katab naturaalne tammeparkett, vannitubade põrandaid ning seinu katavad kvaliteetsed keraamilised plaadid.
SISUSTUS
Korter on täielikult möbleeritud. Funktsionaalsesse köögimööblisse on integreeritud kvaliteetne köögitehnika: AEG elektripliit ja toiduahi, Bosch nõudepesumasin ning Beko külmkapp koos sügavkülmikuga.
Lisaks on korteris olemas Electrolux pesumasin ja Samsung lameekraaniga teler.
Esikus ja magamistoas on mahukad garderoobikapid, master bedroomis aga walk-in garderoob.
KÜTE, VENTILATSIOON JA KOMMUNAALKULUD
Korteris on keskküttesüsteem läbi vesipõrandakütte ja kaasaegne ventilatsioonilahendus, mis tagab tõhusa õhuvahetuse ja hea siseõhukvaliteedi.
Kommunaalkulud on suvel ca 120€ kuus ja talvel ca 210€ kuus.
PARKIMINE
Üürihinna sisse kuulub üks parkimiskoht maja alla olevas parklas.
ASUKOHT
Kortermajale on kõik mugavalt lähedal, kuid ometi on see piisavalt eraldatud. Maja läheduses asuvad rohealad ning ümbruskonna vaiksus loovad ideaalse elukeskonna.
Lastekodu 25 kortermaja asub hinnatud elamispiirkonnas. Kesklinn oma kiirustavas elutempos pakub erinevaid võimalusi nii suurte kaubanduskeskuste, restoranide, teatrite kui ka kinode külastamiseks.
Vahetus läheduses on Stockmann, Viru keskus, Tallinna Kaubamaja, Sikupilli keskus ning kõik parimad toidupoed − Prisma, Rimi, Stockmann − mugavalt vaid paari minuti kaugusel. Kortermaja asukoht on just selline, mis pakub selle elanikele võimalikult palju valikuvõimalusi, kuidas oma aega sisustada ja igapäevaseid toimetusi korraldada.
Lähim ühistranspordipeatus (Keskturg) asub vaid 300 meetri kaugusel koduuksest.
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda: esimese kuu üür ettemaksuna, tagatisraha ühe kuu üüri ulatuses ja maakleritasu, millele lisandub käibemaks.
Huvi korral võtke palun ühendust, et kokku leppida sobiv aeg korteriga tutvumiseks!
