Rotermanni 18, Tallinn, Harjumaa, Harjumaa
Informatsioon
Üldinformatsioon
-
Hind
1 750 € / kuus -
Valmidus
Valmis -
Üldpind
85,7 m2 -
Ehitusaasta
2017 -
Tubade arv
3 -
Magamistubade arv
2 -
Korruseid
7 -
Korrus
2 -
Rõdu pindala
6,3 m2 -
Parkimine
Tasuline -
Parkimiskoht
Maja all parklas -
Omandivorm
Korteriomand -
Energiamärgis
B -
Kanalisatsioon
Tsentraalne -
Hoone materjal
Kivimaja -
Katus
Rullmaterjalist katus
Lisainformatsioon
-
Küte
- keskküte
- veega põrandaküte
-
Mööbel
- mööbel
- kodutehnika / TV
- valgustid
-
Turvalisus
- signalisatsioon
- trepikoda lukus
- valve
- naabrivalve piirkond
- fonolukk
- suitsuandurid
-
Vannituba ja pesemisvõimalused
- vann
- WC ja vannituba eraldi
- dušš
- WC
- WC-de arv: 1
- vannitubade arv: 1
-
Köök
- nõudepesumasin
- külmik
- köögimööbel
- avatud köök
- pliit
-
Side ja lisavõimalused
- kaabel TV
- internet / Wi-Fi
- ventilatsioon
Ümbruskond
-
Asukoht
Linna keskuses -
Teed
Asfalteeritud -
Hoonestus
Korterelamu/büroohoone -
Lähim veekogu
Meri -
Veekogu nimi
Tallinna Laht -
Sportimisvõimalused
Jah -
Tänavavalgustus
Jah
-
Ühistransport
0.2 km -
Kauplus
0.2 km -
Veekogu kaugus
0.5 km -
Kõrgkool
2 km -
Gümnaasium
3 km -
Algkool
3 km -
Lasteaed
4 km
Kirjeldus
Üürile anda möbleeritud 3-toaline korter ajatu välimusega Rotermanni 18 elu- ja ärihoones.
Maja asub kõikide mugavustega Rotermanni kvartalis, mis on üks hinnatumaid elukeskkondi Tallinnas.
HOONE
2017. aasta lõpus valminud Rotermanni 18 maja on kaheosaline, modernne, õhuline ning väga eriline lisa arhitektuurselt omapärasesse Rotermann City’sse. Ühel aadressil asuvad kaks 7-korruselist elegantset hoonet – Punane ja Kuldne.
Alumistel korrustel asuvad äripinnad, ülemistel avara planeeringuga korterid. Majad moodustavad tunnustusi pälvinud Rotermanni kvartali merepoolse piiri.
Kvartalis on olemas video- ning ööpäevaringne mehitatud valve, mis tagab turvalise elukeskkonna. Hoones on lift ja fonolukusüsteem.
PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS
Korter on kaasaegsete lahendustega, avatud planeeringuga ning valgusküllane. Siseviimistluses on kasutatud kvaliteetseid ja ajatutes toonides materjale, mis vastavad ka kõige nõudlikumale maitsele. Põrandatel on naturaalne tammeparkett. Ruumikõrgused naturaalsed tammespooniga siseuksed lisavad korterile avarust ja luksuslikkust. Vannitoa seinad ja põrand on kaetud looduskiviga.
Korteri koosseisu kuulub avatud köögiga elutuba, kaks magamistuba, vannituba ning esik. Magamistoad paiknevad korteri eri otstes. Korteri üldpinnale lisandub 6,3 m² suurune tavapärasest kõrgema piirdega rõdu (piirde kõrgus 1200 mm).
Maja klaaspinnad on hallmasstoonitud, mis tagavad elanikele privaatsuse.
SISUSTUS
Uue väljaku ja klassikalise korstna vaatega 86,7 m² suuruses korteris on olemas eluks vajalik mööbel, valgustid ja tehnika.
Funktsionaalsesse LED-valgustusega Itaalia köögimööblisse on integreeritud kvaliteetne köögitehnika: induktsioonpliit, ahi, õhupuhasti ning külmkapp koos sügavkülmikuga. Esikus ja magamistubades on mahukad integreeritud garderoobikapid.
KÜTE JA VENTILATSIOON
Majas on keskküttesüsteem vesipõrandaküttega. Korteris on individuaalne õhk-soojusvahetiga ventilatsioonisüsteem, mis võimaldab soojendada kuni 27 °C ja jahutada kuni 15 °C. Lahendus tagab parema sisekliima ning vähendab energiakulu.
Targa kodu lahenduse abil saab reguleerida tubade ventilatsiooni, kütet ja valgustust ka kodust eemal. Kütte reguleerimine on võimalik igas toas eraldi või distantsilt. Samuti on võimalik reaalajas jälgida vee- ja elektritarbimist ning ruumide temperatuure.
Ööpäevaringse valvega B-energiaklassi majal on aktiivne ja hästi toimiv ühistu ning mõistlikud kõrvalkulud.
PARKIMINE
Auto on võimalik parkida maa-aluses parklas lisatasu eest.
-1 korrusel asub autopesula (E–R 09.00–18.00).
ASUKOHT
Kõik eluks vajalik asub vaid mõne sammu kaugusel. Toidukauplustest on lähimad Postimaja Rimi supermarket ning Ahtri tänaval asuv uuendatud Nautica keskus. Kvartalis on mitmed kohvikud ja restoranid. Hiljuti on avatud Stalkeri käik – Rotermanni uusim toidutänav. Lisaks asuvad kvartalis keemiline puhastus, Golden Club spordiklubi, Coca-Cola Plaza kino, butiigid, rõivapoed ning mitmed spordi- ja huvikeskused. Vahetus läheduses on meri ja mitmekülgsed vaba aja veetmise võimalused.
Rotermann City on õdus ja sõbralik linnakeskkond, mida iseloomustab ajaloohõnguline atmosfäär, silmapaistev arhitektuur, omanäolisus ja loomulikult suurepärane asukoht otse linna südames.
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda: esimese kuu üür ettemaksuna, tagatisraha ja maakleritasu.
Huvi korral võtke ühendust, et kokku leppida teile sobiv aeg korteriga tutvumiseks.