Kinnisvarahaldur või kinnisvarahalduse ettevõte pakub laia valikut teenuseid. Paljud ettevõtted pakuvad nii täisteenust kui ka osalist või a la carte kinnisvarahaldusteenust, olenevalt kinnisvara või omaniku vajadustest.

Kinnisvarahaldusteenus hõlmab sisuliselt kõiki funktsioone, mis on vajalikud kinnisvara või kinnisvaraportfelli haldamiseks ilma omanikku kaasamata. See võimaldab omanikel üürikinnisvara omamise kohustusi täielikult delegeerida, saades passiivset tulu.

Mida rendihaldusteenus sisaldab?

 • Üürnike sõelumine ja valik – valime Teie konkreetsete vajaduste ja soovide jaoks sobivaima(d) üürniku(d).
 • Puhver Teie ja üürniku vahel – üks esimesi põhjuseid, miks kaaluda kinnisvarahalduse spetsialisti palkamist, on see, et nad toimivad puhvrina Teie ja üürniku vahel. Oletame, et probleemiks on hilinenud maksed või kahjustatud vara. Sel juhul tegeleb nendega agent, st Teie ei pea osalema ebameeldivas vastasseisus.
 • Korteri üüritootluse tõstmine – analüüsime alati turuolukorda ja teeme oma ettepanekud, et saaksite sellest kõige rohkem kasu.
 • Kinnistute üleandmine ja vastuvõtmine põhjaliku hindamise teel – keegi pole üürnike „voolavuse“ vastu kaitstud. Meie Kurg & Korsten kinnisvarabüroos võtame selle peavalu Teie eest enda kanda. Kui üürnik otsustab korterist loobuda, töötame kiiresti, et leida Teile uus üürnik, nii et korter ei jää tühjaks.
 • Üürnikele arvete esitamine – Igakuine arvete esitamine üürnikele ning jälgimine, et kõik korrektselt tasutud oleks.
 • Igakuine rahavoogude aruandlus – hoolitseme aruandlusprotsessi eest ja hoiame Teid igakuiselt kursis Teie finantsseisuga. Teie ülesandeks jääb vaid tootlust nautida.
 • Abi üüritulu deklareerimisel – kui vajate abi üüritulu deklareerimisega, aitame ka sellega meeleldi. Meie jaoks on oluline tegutseda seadusest lähtuvalt ja aidata samal ajal klienti.
 • Abi garantiitööde korraldamisel – kõikidele uusehitistele kehtib garantii. Kui objektiga esineb muresid, siis meie korraldame garantiitööd.
 • Remondi- ja hooldustööde korraldamine ning defektide parandamine – ettenägematuid asju võib juhtuda, nende vältimine on pea võimatu. Korraldame Teie eest kõik hooldus- ja remonditööd.
 • Ühistuga suhtlemine ja korterisse ligipääsu tagamine.
 • Kindlustusega suhtlemine kahju korral – Ettenägematute õnnetuste korral suhtleme kindlustusega ja lahendame õnnetusjärgsed kahjud.
 • Üürikorteri seadmete hooldamine – Mõned seadmed vajavad korrapärast hoolt. Hoolitseme, et seadmed oleksid alati töökorras ja toimivad.
 • Üürnikult võla või kahju sisse nõudmine – Üürnike sõelumise ja valikuga proovime seda punkti juba eos vältida. Kui siiski üürnik võlgu jääb või korteris midagi ära rikub, hoolitseme selle eest, et kahju teile korvatud saaks.
 • Teil on personaalne kontaktisik – Te saate oma isikliku halduskontaktisiku, kes vastab Teie kõikidele küsimustele.

Kellele sobib üürihaldusteenus?

 1. Kõigile eraisikutele ja ettevõtetele, kel on vähemalt üks objekt üürile anda.
 2. Inimesele, kes omab kinnisvara Eestis, kuid reisib sageli või elab peamiselt teises riigis.
 3. Mahukate investeerimisportfellide omanikele, kes on huvitatud renditulust, samuti kapitali säilitamisest ja kasvust. See hõlmab ka pensionifonde.
 4. Äriklientidele, kes on oma kapitali paigutanud erinevatesse valdkondadesse, millest üks on kinnisvara, kuid see pole nende peamine varaklass. Neile on üürihalduse teenus väga mugav lahendus. Meid võib võrrelda riskifondidega, mis vastavalt lepingulistele kokkulepetele haldavad Teie kapitali.
 5. Kinnisvarabüroo vastutab korteri nagu oma vara eest – see on kõige olulisem punkt kliendi jaoks. Maakler kohtleb kliendi vara nii, nagu see oleks tema oma, s.o ülima hoolega!

Meelerahu

Kuigi kinnisvarainvesteering sobib suurepäraselt igakuise rahavoo ja pikaajalise rikkuse jaoks, ei ole kõik investorid huvitatud kinnisvara igapäevasest haldamisest. Kinnisvarahalduse teenust kasutades delegeerite üürikinnisvaraga kaasnevate kohustuste pideva täitmise meile. Samal ajal saate ise nautida passiivset sissetulekut ja meelerahu. Teil on rohkem aega ja vähem stressi.

Võtke hetk, et uurida erinevate kinnisvaraagentuuride kohta, kes seda teenust pakuvad. See on oluline otsus, sest mitte kõik agentuurid ei paku samal tasemel või lausa täisteenust.

Kurg & Korsten kinnisvarahaldusteenus on ideaalne nii kogenud kui ka alustavale üürileandjale. Meie laialdased teadmised võimaldavad meil Teie kinnisvara kiiresti üürile anda ja aidata Teil saada parimat üüritulu.

Miks eelistada Kurg & Korsten kinnisvarabürood?

Pakume täishaldusteenust alates üürniku taustakontrollist ja korteri hooldusest kuni kinnisvara võõrandamise ja vastuvõtmiseni. Korterit aitavad hooldada ja vajadusel parendada meie pikaajalised koostööpartnerid. Korteriomanikul on täielik ülevaade igakuisest rahavoost, sh kuludest.

 • Läbipaistev – tasu on 10% üürihinnast.
 • Mugav – esitame Teie eest arveid ja lahendame probleeme.
 • Murevaba – kinnisvara on usaldusväärsete ja kogenud spetsialistide käes.

Meie portfellis on ligi tuhat üüriobjekti Tallinnas ja Harjumaal, mis võimaldab meil leida igale kliendile sobiva lahenduse.

Teenindame lisaks tavaklientidele ka lepinguliselt seotud suurettevõtteid aidates neid välismaalt saabuvatele töötajatele elukoha leidmisega. Meie partneriteks on peamiselt populaarsed tehnoloogiaettevõtted ja pangad. Lisaks eelnimetatud ettevõtetele teenindame aktiivselt kõiki Tallinnas asuvaid suursaatkondi, NATO töötajaid ja ka välisriikide sõjaväelasi, kellega on välja kujunenud pikaajaline koostöö.

Kui sul on korter või korterid, mida soovid välja üürida, kuid ei soovi tegeleda sellega kaasnevate küsimuste ja probleemidega, siis meie Kurg&Korsten kinnisvarabüroos aitame Sind!

Kasutades meie üürihalduse teenust, leiame sulle üürilise kiirelt, kindlalt ja turvaliselt. Sina vaid naudi passiivset üüritulu. Kontakteeru meie spetsialistidega!