Sinu tähelepanu haaravad kaasaegsed moodsad ehitised ja kõrgkvaliteetne arhitektuur. Sa hindad mugavust, käepärast olevaid teenuseid oma kodukohas või kontori läheduses. Lisaks naudid ning võtad kui komplimenti enda ümber mõnusat ajaloohõngulist atmosfääri. Ning soovid tag’ida oma kodukoha lokatsiooniks Tallinna kõige moodsamat linnaosa. Tundsid ennast ära, siis oleme leidnud just Sinu jaoks imeliselt sobiva asukoha, mis rahuldab kõik Sinu vajadused ning viib täide su unistused, mida sa oled väärt – Rotermann. Rotermanni kvartal on modernne piirkond Tallinna kesklinnas, mis pesitseb vanalinna, Tallinna sadama ning Viru väljaku keskkohas. See on paik, kus põimuvad ajaloolisus ning uuemoodne business hõng. Rotermanni kvartalist on saanud linnaosa, kus inimesed tegelevad äriga, loovad uusi mainekaid projekte, veedavad kvaliteetaega oma lähedaste ning sõpradega, jalutavad kohtingutel, tegelevad spordiga või niisama naudivad omanäolist unikaalset ehituskunsti.

Rotermannis on kõik vajalik vaid mõne sammu kaugusel

Kindlasti ei piirdu Rotermanni kvartal vaid oma ainukordse visuaaliga, vaid nimelt tegemist on kvartaliga, mida iseloomustab tõhus funktsionaalsus. Täpselt kõik, mida vajad on vaid mõne sammu kaugusel – meelelahutus, kauplused, transport ja bürood. Julgeme väita, et Rotermanni kvartal on tõeline keskus keset keskust. Rotermann on linnakeskkond, mis pakub Sulle mugavat elu ning väärtuslike teenuseid. Teenuste hulka, mis on Sulle pidevalt saadaval kuuluvad  – erinevad kauplused, autopesula, keemiline puhastus, ilusalong ning florist. Rotermann toetab Sinu elustiili ning hobisid. Päiksepaistelisel päeval on Sul võimalus minna jalutuskäigule, sportlikule jooksule või jalgrattasõidule lähedal asuvale uhiuuele Reidi teele. Juhul kui Su päev ei ole täiuslik jõusaalita – Golden Club – ootab Sind ning pakub võimalust hoida ennast vormis värskes treeningruumis, kus saad peale trenni lõõgastuda SPA ja saunakeskuses. Ah jaa, shoppingu armastajad leiavad siin oma paradiisi, kuna Rotermanni kvartalis on mitmeid poode, mis pakuvad teadatuntud shopping-teraapiat.

PS! Samuti kui oled liikleja autoga, pakub Rotermann City mugavat ja turvalist parkimisvõimalust.

Rotermanni kvartal – täis veetlevaid maitseid

Eks me kõik teame, et armastus käib kõhu kaudu ning sellest peab lugu ka Sinu uus armuke Rotermanni kvartal. Rotermanni gurmeemaastikul leiad parimad restoranid ja lõunapakkumised. Rotermann City’st on väljakujunenud tõeline laegas toidunatlejatele, kes saavad hoida oma maitsemeeled rahuldatud hommikust õhtuni. Rotermanni kvartalis saad tunda varahommikul mõnusat kaneelisaiakeste hõngu Röst pagarikojas. Või hoopis nautida peale peale pikka tööpäeva klaasikest punast või valget veinibaaris Time to Wine. Äkki on Sul soov veeta mõnus õhtu nautides kokteile, aasiapäraseid maitseid ning seda kõike lounge muusika saatel – siis on just sulle Om.house. Nädalavahetusel aga on võimalik veeta aega brunch’itamas Levier kohvikus ning ära lahku enne kui oled proovinud nende imemaitsvaid makroone. Usu meid, Rotermannis lased oma maitsed valla ning leiad palju head ning paremat.

Vaade tulevikku…

Oleme ühel meelel, et Rotermann City on saavutanud moodsa ning uhke ilme. Kokkuvõttes on Rotermanni arendus kestnud juba üle 15 aasta. Üks meie favoriitidest  – Rotermanni kvartal –  on kindlasti läbinud juba mitmed edukad arenguetapid, mis on teinud sellest paigast hubase asukoha. See aga pole veel kõik ning plaanis on innovaatilisus ja pidevad funktsionaalsed uuendused, mis muudavad Rotermanni kvartali aina mugavamaks ning jalakäija-sõbralikuks paigaks. Kvartal saab endale juba varsti veel modernsema ning rohelisema ilme. Plaanid on grandioossed, mille üle on meil hea meel, et Tallinna keskklinna on kerkimas veel moodsam piirkond, mis pakub aina edasi arenevat loomingulist innustust.

Kõige tähtsam on aga see, et kõik asub lähedal, mis ei lase muuta su elu rutiinseks. Inspireeriv ning kreatiivne linnakeskkonnas Rotermanni kvartalis pakume Sinu soovidele ning nõuetele kõige sobivama korteri! Lisa oma kontaktide hulka meie number +372 5567 6387. Ning meie aitame Sul leida unistuste korteri (üür/müük) Tallinna linna kõige moekohasemas kvartalis.