Bill Valdre

Tutvustus

Olen tänaseks aktiivselt tegelenud kinnisvara valdkonnas üle 10 aasta ning võin kerge südamega väita, et tänu selle valdkonna mitmekesisusele on sellest saanud palju enamat, kui lihtsalt töö – kinnisvara on minu elustiil.

Mul on au olnud töötada koos Eesti parimate arendajate, maaklerite, ärimeeste ning visionääridega. See on minu jaoks hindamatu.

Mis tõi sind kinnisvara juurde?

Mind tõi kinnisvara juurde kodutunne. Kodu on elu süda, see on seotud pere, armastuse, õnne ja õnnestumistega. Seda ma soovin elus kõige enam endale kui ka enda klientidele.

Mis sind paelub?

Ma saan selgelt aru, et kui klient ostab, müüb või üürib korteri, siis see tähendab, et oleme aidanud temal enda elus liikuda sammu võrra edasi enda suurimate unistuste täitumiseni, olgu see seotud pere või rahaliste eesmärkide täitmisega. Usun, et see on suurim saavutus ja kingitus, mida inimesed saavad üksteisele anda.

Lemmik objekt, mille müüsid?

Seni minu lemmikuks objektiks jääb üks imeline kümnete hektarite suurune muinasjutuline suvekodu Lohusalu ranna ääres koos enda isikliku saarega.

Liitu uudiskirjaga

Oled investor või kinnisvarahuviline? Hoia kinnisvaras toimuval kätt pulsil, liitu meie uudiskirjaga ja saad põnevad pakkumised otse oma postkasti.

Võta ühendust