Müüdud

Laiaküla tee 38, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Energiatõhus 4-toaline paarismaja vaiksel Pirita tupiktänaval.

Vaata asukohta kaardilt
Tube IV tuba
Pindala 143.1 m2
Hind 279 000 €

Üldinformatsioon

Hind

 • 279 000 €

Valmidus

 • Valmis

Üldpind

143.1 m2

Krundi suurus

951 m2

Ehitusaasta

2018

Tubade arv

4

Magamistubade arv

3

Korruseid

2

Rõdu pindala

17,7 m2

Parkimine

Tasuta

Omandivorm

Korteriomand

Energiamärgis

B

Kanalisatsioon

Tsentraalne

Hoone materjal

Kivimaja

Katus

Rullmaterjalist katus

Lisainformatsioon

Küte

 • kaminaküte
 • gaasiküte
 • veega põrandaküte

Turvalisus

 • naabrivalve piirkond
 • turvauks
 • suitsuandurid

Vannituba ja pesemisvõimalused

 • vann
 • saun
 • WC ja vannituba eraldi
 • dušš
 • WC
 • WC-de arv: 1
 • vannitubade arv: 2

Köök

 • avatud köök

Side ja lisavõimalused

 • panipaik
 • kõrghaljastus
 • terrass
 • ventilatsioon

Ümbruskond

Asukoht

Linnas

Teed

Heas korras

Hoonestus

Eramud

Lähim veekogu

Meri

Veekogu nimi

Tallinna laht

Sportimisvõimalused

Jah

Kirjeldus

Müüa majaosa uues paarismajas väga privaatses kohas, vaiksel tupiktänaval Pirital.
Müügis on majaosa nr 2. Majaosa nr 1 on müüdud.

Elamu on rajatud kõrgelt hinnatud elamurajoonis Tallinnas, Pirita linnaosas, kus on valmisehitatud kõik asfaltkattega teed, tänavavalgustus, kergliiklusteed ning tsentraalsed välistrassid. Naabrid asuvad vaid ühelt poolt, kolmelt küljelt kinnistut ümbritsevad kaunid ja kõrged männid.

Lähedal asuvad spordikeskused, kauplused, söögikohad, meri, vahetusläheduses on kaunis Tallinna Botaanikaaed ning teletorn. Elamurajoonis on väga hea transpordiühendus kesklinnaga – bussipeatus asub vaid 300 m kaugusel.

Elamu on kaasaegsete planeeringute ja tehnosüsteemidega ning vastab kõrgetele nõudmistele energiatõhususe osas. Elamule on väljastatud “B” klassi energiamärgis, mis tagab madalad küttekulud.

Majaosa esimesel korrusel paiknevad avar elutuba, köök-söögituba, esik, WC, saun ja pesuruum, majandusruum ning eraldi välise sissepääsuga tehniline ruum-panipaik. Teisel korrusel on 3 magamistuba, vannituba vanni ja duššiga ning trepihall.
Üks magamistuba on ühendatud eraldatud garderoobiruumiga.
Elutoas on loodud valmidus kamina paigaldamiseks – paigaldatud 200mm sisemõõduga kaminakorsten.
Esimesel korrusel on osaliselt kaetud väliterrass, teisel korrusel on rõdu.
Lagede kõrgus eluruumides on 2,7m.

Elamu on ehitatud kivist, vahelaed raudbetoonist.
Elamu ehitamisel on kasutatud kindlaid, läbiproovitud lahendusi ning kvaliteetseid materjale. Suur rõhk on pandud ka siseviimistlusele: kasutatud on eksklusiivseid lahendusi ja kõrge kvaliteediga siseviimistlusmaterjale.

PÕHIKONSTRUKTSIOONID
Hoone on rajatud monoliitsele raudbetoon lintvundamendile, kandvaks pinnaseks on looduslik tihe liiv.

Kandvad seinad on keramsiitplokkidest 3mpa, välisseinad soojustatud kõrgendatud soojapidavusega vahtpolüstürool-plaatidega EPS 60 SILVER 200mm ning krohvitud kõrgekvaliteedilise dekoratiivse silikoonkrohviga. Fassaadiviimistluses on osaliselt kasutatud dekoratiivseid puitreste.

Korterite vaheline sein on suurema helipidavuse tagamiseks tehtud nn “topeltseinana” täisvalatud betoonplokist, kahe seina vahele on lisatud täiendav heliisolatsioon.
Mittekandvad vaheseinad on ehitatud kipsplaadist metallkarkassil.

Vahelagi ja katuslagi on raudbetoon-õõnespaneelidest 220mm. Trepp on teraskandjatel tammega kaetud puitastmetega.

Katus on soojustatud kõrgendatud soojapidavusega vahtpolüstürool-plaatidega EPS 60 SILVER kogupaksusega 270-395mm, millele on lisatud jäik mineraalvill 30mm, mis on kaetud kahekihilise SBS-rullmaterjaliga.

Põrandad on põrandkütte-torustikuga valatud raudbetoonplaadist. 1.korruse põrandaplaat on rajatud tugevale killustikalusele.

Osaliselt kaetud terrass on puittalastikul immutatud laudiskattega.

Aknad ja rõduuksed on varustatud kõrgendatud soojapidavusega 3x klaaspaketiga, U≤1,0. Välisuksed on soojustatud värvitud puituksed klaasframuugidega.

SISEVIIMISTLUS
Seinad on värvitud heledates toonides. Märgade ruumide seinad on kaetud keraamiliste plaatidega.
Raudbetoonist paneellaed on tasandatud ja värvitud valgeks. Esikus, hallis ja sansõlmedes on paigaldud ripplaed kipsplaadist, mis pahteldatakse ja värvitakse valgeks.
Põrandad kaetakse tubades naturaalse puitparketiga, põrandaliist naturaalse tammespooni kattega, parketiga samas toonis. Märgades ruumides ja esikus keraamilise plaadiga.
Sisetrepi puitastmed kaetakse tamme-kattega. Välise pääsuga tehnilises ruumis-panipaigas on keraamilise plaadiga kaetud põrand.
Sansõlmedes paigaldatakse kvaliteetne sanitaartehnika.
Siseuksed on naturaalspooniga kaetud puituksed.

ELEKTER
Igas majaosas on oma elektrikilp ning arvesti, peakaitse on 3x16A, ehitatakse välja TV- ja sidesüsteemid, samuti tulekahju- ja valvesignalisatsiooni kaabeldus. Hind sisaldab peasissepääsu, terrassi-, rõdu, esiku, sauna ning sanitaarruumide valgustust. Samuti on paigaldatud trepi seinasisesed dekoratiivvalgustid. Paigaldatakse kvaliteetsed lülitid ja pistikud.

KÜTE
Igas majaosas on autonoomne kondensaatkatlal põhinev gaasiküte, mõlemal korrusel on ette nähtud vee baasil põrandküte, mis reguleeritakse ruumitermostaadi abil.

VENTILATSIOON
Igas majaosas ehitatakse välja mehaaniline sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioonisüsteem koos kõrge soojustagastusega ventilatsiooniseadmega. Ventilatsioon reguleeritakse automaatikapuldiga.

HEAKORD
Kinnistul teostatakse haljastus, sissesõidu- ja jalgteed ning parkimiskohad kaetakse sillutiskiviga. Naabrikinnistu piirile istutatakse elupuuhekk. Korterite vahelised õuealad eraldatakse elupuuhekiga.

TEHNOVÕRGUD
Mõlemad majaosad on liidetud kõigi väljaehitatud tehnovõrkudega: tsentraalne veevarustus ja kanalisatsioon, elektrivarustus 3x16A ning gaasivarustus; samuti on loodud valmidus liitumiseks sidevarustusega – välja ehitatud sidetrassid ning sidekaablid on viidud hoone sisse. Korteriomanikul on võimalus liituda Elion sideteenustega.

Majaosa müüakse korteriomanditena, samuti on notariaalselt vormistatud kinnistu kasutuskord. Igale korterile kuulub 2 parkimisjohta õues.

Maja on valmis, kasutusluba väljastatud.

Asukoht

Võta ühendust!

Rada Sibagatulina